$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün evinize ve yakın çevrenizdeki konulara daha duyarlı olabilirsiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle ilgili durumlara odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Yakın çevrenizde daha fazla hareketlilik ve görüşme söz konusu. Kısa yolculuklar ve görüşmeler sıklaşabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün gelirlerinizi ve para durumunuza daha çok özen gösterebilirsiniz. Ev için harcamaların da gündeme gelmesi söz konusu.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara ve yeni adımlara zaman ayırabilirsiniz. İlişkilerinizi de önemseyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün duygusal açıdan bağlayıcı koşullar var. Geçmişten kaynaklanan ya da sizin için gizli olan bir durum duygularınızı yakından etkileyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün ortaklaşa konularda, arkadaşlıklar içinde duygusal alanda daha paylaşımcı olabilirsiniz. Evinizi ilgilendiren bir plan üzerinde de durabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Hafta sonu olmasına karşın bugün kendinizi daha sorumlu hissedebileceğiniz olaylar gündeme gelebilir. Eve yönelik işleri de tamamlama yoluna gidebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün duygusal açıdan daha canlı ve destekleyici imkanlar var. Uzaklarla ilgili bir konu da gündeminizi meşgul edebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün kendinizi gereksiz yere yıpratmamalı ve endişelerinizi dengelemeye çalışmalısınız. Yeni koşullar gelişirken, iyimserlik geliştirmeye bakmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün ailenizle, eşinizle ve duygusal açıdan meşgul olduğunuz kişilerle daha çok ilgilenebilirsiniz. Kendinizi karşınızdakinin yerine koymaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün sizi uğraştırabilecek zamanınızı alabilecek konulara zaman ayırmanız gerekebilir. Sizi duygusal açıdan meşgul eden işler içindesiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Ay’ın burcunuzla uyumu sizi yaratıcı alanda daha aktif kılıyor. Bugün sevdiğiniz kişilere ve konulara daha çok zaman ayırabileceksiniz.