$ DOLAR → Alış: 6,31 / Satış: 6,33
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Gün içinde iş hayatınızdaki alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Yeni beklentiler içinde olabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizle organizasyon yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal konuların ilginizi çekmesi mümkün. İletişimizde daha dikkatli olmanız gereken anlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz konuların üzerine gitmek ve sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde yeteneklerinizi kullanarak başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Bazı konularda kendinizi ifade etmek için çaba göstermeniz olası. Sosyal çevrenizle bir arada olmak size iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Gün içinde kendiniz için farklı konulara yönelebilirsiniz. İlginizi çeken şeyler için eğitimlere katılabilirsiniz. Aniden gelen fikirlerle, arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. İşlerinizde daha yaratıcı olacağınız zamanlar bulabilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir araya gelmekten, keyifli anlar paylaşmaktan mutlu olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Çalışma ortamınızda yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak başarılara başarılı olabilirsiniz. Ancak gün içinde zaman zaman duygusal dalgalanmalar yaşamanız da mümkün. Ortaklaşa konularda, özellikle maddi alanda bazı güvensizlikler yaşamanız mümkün. Dostlarınızla buluşmak bir etkinliğe katılmak size iyi gelebilir. Duygularınızı daha çok paylaşmayı denemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yaratıcılığınızı daha çok göstermek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak yakın beraberliklerde sabırlı olmak da gerekiyor. Eşinizle ilgili konularda sorumluluk almanız gereken bir günde olabilirsiniz. Geçmişe ait bazı konular sizin için hala önemini koruyor olabilir. İkili ilişkilerinizde denge ve uyum içinde kalmak için çaba göstermeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten keyif duyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Çalışma hayatınızda kendinizi sorumlu olduğunuz konulara adayacağınız bir gündesiniz. Bazı konularda krizler, ani değişiklikler yaşamanız mümkün. Zihinsel gerginliklere dikkat edin. Bu durumu pratik zekânızla halletmeniz gerekebilir. Ortak paylaşılan konular gündeminizi etkilemesi olası. Duygusal alanda yerine gelmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Daha esnek olmanızda yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün aşk hayatınız sizi daha çok meşgul edebilir. Sevdiğinizle paylaşımlarınızı arttırabilir ve keyifli konulara zaman ayırabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere katılabilir ya da geleceğiniz ile ilgili hayaller de kurabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bir arada zaman geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Bugün sahneye koyabileceğiniz çok şeyiniz var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Gün genelinde çalışma hayatınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Eksik gördüğünüz konuları tamamlamak ya da işlerinizi ileri bir seviyeye taşımak için, farklı planlar yapmaya ihtiyacı duyabilirsiniz. Görüşme ve anlaşmalara için uygun bir gündesiniz. Sosyal çevrenizden ve arkadaş gruplarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yakın çevrede hareketlenme var. Gün içinde işlerinizle ilgili sorumluluklarınızda hırslı bir tavır sergileyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerinize farklı düzenlemeler getirmek istemeniz mümkün. Kararlarınızı alırken sakin olmanızda yarar var. Ani kararlar sizi zor durumda sokabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yapacağınız anlaşmaları ertelemenizde yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İşleri geliştirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Farklı bakış açılarınız değerlendirebilirsiniz. İş akışınızda yeteneklerinizi ön plana çıkarmanız olası. Üstlerinizle yapacağınız görüşmelerde kariyeriniz ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Titiz, planlı çalışmalarınızın meyvesini toplayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalısınız. Bugün parasal konularda aniden ortaya çıkabilecek harcamalara da dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Ailevi konulara özen göstermelisiniz. İşlerinize gereken yoğunluğu vermek ve ilerleme kaydetmek isteyeceğiniz zamanlardasınız. İlişkide olduğunuz insanlara karşı daha esnek olmanızda yarar var. Benmerkezci tavırlarınız sorunlara neden olabilir. Akşam saatlerinde keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Gün içinde finansal konularınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Borçlarınızı yapılandırabilir ya da elinizdeki imkânları farklı yatırımlar için kullanabiliriz. Risk analizi yapmanızda fayda var. Ani kararlar için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla zaman harcamak ve enerjinizi boşaltmak isteyebilirsiniz.